Ana sayfa ÜrünlerCam Üretim Hattı Yalıtım

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı

Sertifika
Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kullanım deneyimimiz, ekipmanınızın yüksek seviyede olduğunu kanıtlıyor. Özellikle profesyonel hizmetiniz için teşekkür ederim, servis oldukça iyidir. Umarız şirketiniz her zaman yoluna devam eder.

—— Bay Caner -CEO

İyi makineler, iyi servis, İyi insanlar.

—— Sayın Flavio - CEO

lijiang makineleri çok kararlı, biz onlardan 3 IG'den fazla hat satın alıyoruz, bu iyi. hizmet çok güzel, hızlı cevap ile çevrimiçi 24 saat.

—— Bay Dilip

Ben vietnamlıyım, lijiang benim çin makine tedarikçim, son üç yıldan bu yana işbirliğine başlıyoruz.

—— Bay THO

Bu birkan mühendislik şirketi Hindistan'dan Robin, demiryolu camı için büyük üreticiyiz, son iki yılda bir argon gazı hattı ve diğer yardımcı makineler, çok güzel makineler, çok iyi hizmet aldık. çift ​​zamanlı çalışma verimliliğini arttırdı. Lijiang desteği için teşekkürler.

—— Bay Robin

İkinci kez lijiang makineleri satın aldım, makine kalitesi ve hizmetleri mükemmel, çok şanslı ve iyi bir tedarikçi var.

—— Bay Abdul

makineleri denizaşırı pazardan satın aldığınızda, her zaman kalitenin ne olduğunu, hizmetin nasıl olduğunu, kişilerin nasıl olduğunu, daha sonra ne yapmaları gerektiğini merak ederler. Ancak onlarla çok yakın bir düzende, her şey mükemmel.

—— Bay Dave

Cam endüstrisinde 20 yıldan fazla bir süredir, size söyleyebileceğim tek şey, makinelerin konuşmadığıdır, ancak üreticilere makineleri kullanarak bunları yapan çok şey söyleyebilirsiniz. Lijiang Automatic Co hakkında söyleyebileceğim rahatsız edici bir şey yok.

—— Bay SANDEEP

Beni Lijiang'ın sadık bir müşterisi yapan, profesyonelleşmeleri, etkinlikleri, dakiklikleri ve servis sonrası hızlı tepkileridir.

—— MR BULBUL

Kalite, fiyat ve hizmetin mükemmel bir kombinasyonu. Kim böyle bir şirketle çalışmak istemez?

—— MS JENY

Ben sohbet şimdi

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı
2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı

Büyük resim :  2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Lijiang
Sertifika: CE
Model numarası: LJZK 2535
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: 50000-60000 USD/SET
Ambalaj bilgileri: Woodencase vb
Teslim süresi: 20-30 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10 Takım / Gün

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı

Açıklama
ad: Verimli çift katmanlı cam işleme makinesi temizleme ve kurutma makinesi üretim hattı Voltaj: 380V, 50HZ veya özelleştirilmiş
Yıkama hızı: 2-10m / dakika Yıkama camı kalınlığı: 3-15mm
Vurgulamak:

ısıcam hattı

,

cam işleme makinaları

IGU DGU Online gaz dolum Isıcam makine üretim hattı

Yalıtım camı makinesi aşağıdaki işlevleri tamamlayabilir: Cam temizleme, Alüminyum çerçeve yerleştirme, normal çift cam, sıradan üç cam, şekilli cam ve çift cam ikinci presleme.

Yalıtım camı makinesi, az yer kaplayan, yüksek verimlilik, güvenilir performans ve uygun bakım avantajına sahip alüminyum şerit yalıtım camı üretiminde özel bir ekipmantır.

cam üretim hattı yalıtım camı makinesi yalıtım camı hattı dikey cam yıkama makinesi

cam üretim hattı yalıtım camı makinesi yalıtım camı hattı dikey cam yıkama makinesi

Makine Detayları:

 

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 0

parametre

 

Güç kaynağı 380V, 50HZ veya özelleştirilmiş
Toplam güç 40 KW
Yıkama Hızı 2-10m / dakika
Max. Maks. working speed çalışma hızı 45m / dakika
Min. Cam boyutu 450 * 280 mm
Max. Maks. Glass size Cam boyutu

* 3200 2500

2500 * 4500 (ikinci presleme)

Yıkama camı kalınlığı 3-15mm
Max. Maks. Insulating glass thickness Isıcam kalınlığı 50mm
Ağırlık 8000kg
Boyut (L * G * Y) 23600 * 3500 * 3700mm

 

Detaylı Açıklama

1. Transfer tekerlekleri VS hava yüzer teknolojiy

The front and back transfer wheel are all moved, all actively transferred. Ön ve arka transfer tekerleği hareket ettirilir, hepsi aktif olarak aktarılır. It can guarantee the big and thick glass pass through smoothly. Büyük ve kalın camın sorunsuz bir şekilde geçmesini garanti edebilir.

The new air – floating technology uses air to support glass and transfer glass. Yeni hava yüzer teknolojisi, camı ve transfer camını desteklemek için hava kullanır. When glass is washed clearly from the washing machine, using air to transport the glass, it won't be contaminated. Cam çamaşır makinesinden temiz bir şekilde yıkandığında, camı taşımak için hava kullanarak kirlenmez. Ensure that the produced insulating glass is of the highest quality. Üretilen yalıtım camının en yüksek kalitede olduğundan emin olun.

2. çamaşır makinesinde Low-e cam sensörü var

 

Bu algılayıcı is installed before washing machine. çamaşır makinesinden önce monte edilir. It can automatically recognize Low-e glass surface fast and precisely, preventing the glass from dropping Low-e surface. Low-e cam yüzeyini otomatik olarak hızlı ve hassas bir şekilde tanıyarak camın Low-e yüzeyini düşürmesini önler.
 

3. çamaşır makinesi 304 paslanmaz çelik malzemeler kullanır

Tüm yıkama ve kurutma bölümü, plaka ve iç yedek parçalar dahil olmak üzere 304 paslanmaz çelik malzemeyi benimser.

 

Hata ayıklama yöntemi
1. Isıcam üretim hattını montaj konumuna hafifçe yerleştirin ve üretim hattının çeşitli bölümlerinin sırasını doğru bir şekilde yerleştirin.
2. Gövdeyi düzleştirin. Adjust the height of the leveling bolts on the base of the machine so that the supporting surfaces of the conveyor roller and the supporting nylon wheel are of equal height. Makinenin tabanındaki dengeleme cıvatalarının yüksekliğini, konveyör makarasının ve destekleyici naylon tekerleğin destek yüzeyleri eşit yükseklikte olacak şekilde ayarlayın. The back-to-wheel on the slant is coplanar, and the sections are relatively parallel, and then lock the nut. Eğikteki tekerleğe geri dönüş, düzlemseldir ve bölümler nispeten paraleldir ve daha sonra somunu kilitler.
3. Bağlanacak parçaları bölümler arasına sabitleyin ve tahrik zincirini besleme bölümünden temizleme ve kurutma bölümüne bağlayın. Fanı ve su tankını doğru şekilde yerleştirin ve hava borusunu ve su borusunu su ve hava sistemi şemalarına göre bağlayın.
4. Nakliye titreşimi nedeniyle makinenin tüm bağlantı elemanlarının gevşek olup olmadığını kapsamlı bir şekilde kontrol edin ve tek tek sıkın (özellikle her terminalin bağlantısının gevşek olup olmadığını).
5. Topraklama teli, enine kesit alanı 4 milimetreden az olmayan yumuşak bakır çekirdekli sarı-yeşil yalıtılmış bir tel olmalı ve topraklama direnci 4 ohm'dan fazla olmamalıdır.
6. Hava kaynağını bağlayın ve boru hattının düzgün ve hasarlı olup olmadığını kontrol edin. Hava kaynağının basıncı 0.6 ~ 0.8Mpa gerektirir.
7. Gücü açın ve her motorun dönüş yönünün doğru olup olmadığını ve şanzıman zincir dişlisinin her bir bölümünün esnek ve dengeli olup olmadığını test edin.
8. Tüm makine temiz ve çalışma alanı düzenlenmiştir.

 

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 12-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 22-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 3

Kurulum koşulları
The plant where the hollow glass equipment is installed should have a gas source and 380V / 220V (50Hz) AC power supply three-phase four-wire power configuration, that is, three-phase live wire, one-phase zero wire; İçi boş cam ekipmanın kurulduğu tesis bir gaz kaynağına ve 380V / 220V (50Hz) AC güç kaynağına üç fazlı dört telli güç konfigürasyonuna, yani üç fazlı canlı kabloya, bir fazlı sıfır teline sahip olmalıdır; solid concrete ground; katı beton zemin; industrial tap water source, drain, site endüstriyel musluk suyu kaynağı, drenaj, yer Temiz ve tozsuz.

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 4

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 52-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 6

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 7

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 82-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 92-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 102-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 112-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 12

2-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 132-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 142-10m / Dak Isıcam Üretim Hattı 15

 

İletişim bilgileri
Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ida

Tel: +8613001730853

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)