Ana sayfa

Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Jinan Lijiang Otomasyon Equipment Co, Ltd güzel Bahar şehrinde bulunan ------ Jinan. Cam işleme ekipmanı araştırma ve geliştirme, satış ve servis hizmetlerini bir bütün halinde entegre eden bir kuruluştur. Pekin-Şangay hızlı tren hattına yakın olduğu için ulaşım çok uygun.

Şirket, ünlü uzmanlardan öğrenerek, araştırma ve geliştirme merkezlerini kurarak, yerli ve yabancı tanınmış işletmelerle işbirliği yaparak, ileri teknoloji ithalatı yaparak, ileri teknoloji cam yalıtım camları ve ekipmanları inşa etmeye kararlıdır. Böylece firmamız çok önemli bir yerli ve yabancı cam işleme ekipmanı tedarikçisi haline geldi. Şimdi, dost ortaklarımız arasında Kuzey Cam, Xin Fuxing, Yaohua, Dalian Huaying, Pekin Guanhua, Şangay Hao Jing, Sişuan Li Hehua ve diğer tanınmış şirketler yer alıyor. Şirketin kuruluşundan bu yana ürünlerimiz Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, yaklaşık 30 ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir. Aynı zamanda, firmamız Kuzey Çin Endüstri Grubu, Shandong Üniversitesi ve diğerleri gibi tanınmış yerli araştırma enstitüleriyle teknik araştırma seviyesini sürekli olarak geliştirmek için çalıştı. Şimdiye kadar, bağımsız olarak, hat üzerinde dolum gazı bulunan dikey otomatik IG üretim hattını, dikey IG sızdırmazlık robotunu, yeni butil ekstruder makinesini ve yeni tam otomatik butil ekstruder makinesini ürettik, teknolojisinde ve kalitesinde öncü seviyeye ulaştık. Çin.

Isıcam cam endüstrisinin hızlı gelişimi ile Lijiang, kazan-kazan durumu için sizinle birlikte çalışmayı ve birlikte Çin'in yeni bir dünyasını yaratmayı dört gözle bekliyor!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
LIJIANG OTOMASYON EKİPMANLARI CO 2007 yılında kuruldu. Şirket, ayırıcı bükme makinesi 、 kurutucu dolum makinası ve bütil ekstruder makinesinin imalatında başladı. Çin'de en gelişmiş teknolojiye ve en olgun üretim deneyimine sahibiz.

Cam pazarlama ve iş geliştirme ile birlikte, fabrikamızı ve Ar-Ge ekibimizi genişletmek için daha fazla yeni teknik güç kullanmaya karar verdik. Almanya'daki Bystronic firmasıyla ilgili fikirleri öğrenmek, çalışmak, tartışmak ve fikir alışverişinde bulunmak için teknisyenlerimizi gönderiyoruz. Aynı zamanda, güncelleme teknolojisini incelemek için Çin ünlü ve yüksek seviyeli teknik Mühendislik Araştırma Enstitüleri ile işbirliği yapıyoruz. Dahası, teknisyenlerimiz problemlerle başa çıkmalarına ve üretim gereksinimlerini dinlemelerine ve ekipmanlarımızı ihtiyaçlara göre sürekli geliştirmelerine yardımcı olmak için müşterilere gitmektedir.

Yavaş yavaş, şimdiye kadar iki çözüm içeren 20'den fazla izole cam işleme makinesine sahibiz. Biri tam otomatik yalıtım cam işleme çözümü, diğeri ise yarı otomatik yalıtım cam işleme çözümüdür. Farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için umut.

Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : LIJIANG CAM

No. Çalışanları : 150~170

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2007

İhracat p.c : 60% - 70%

Website: www.lijiang-glass.com

Alibaba website: https://jnlijiangglass.en.alibaba.com

Tel: +86 0531 85960498

Mob: +86 13075355217

Email: info@lijiang-glass.com

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar