Ana sayfa ÜrünlerSızdırmazlık Ekstruder

3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu

Sertifika
Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Kullanım deneyimimiz, ekipmanınızın yüksek seviyede olduğunu kanıtlıyor. Özellikle profesyonel hizmetiniz için teşekkür ederim, servis oldukça iyidir. Umarız şirketiniz her zaman yoluna devam eder.

—— Bay Caner -CEO

İyi makineler, iyi servis, İyi insanlar.

—— Sayın Flavio - CEO

lijiang makineleri çok kararlı, biz onlardan 3 IG'den fazla hat satın alıyoruz, bu iyi. hizmet çok güzel, hızlı cevap ile çevrimiçi 24 saat.

—— Bay Dilip

Ben vietnamlıyım, lijiang benim çin makine tedarikçim, son üç yıldan bu yana işbirliğine başlıyoruz.

—— Bay THO

Bu birkan mühendislik şirketi Hindistan'dan Robin, demiryolu camı için büyük üreticiyiz, son iki yılda bir argon gazı hattı ve diğer yardımcı makineler, çok güzel makineler, çok iyi hizmet aldık. çift ​​zamanlı çalışma verimliliğini arttırdı. Lijiang desteği için teşekkürler.

—— Bay Robin

İkinci kez lijiang makineleri satın aldım, makine kalitesi ve hizmetleri mükemmel, çok şanslı ve iyi bir tedarikçi var.

—— Bay Abdul

makineleri denizaşırı pazardan satın aldığınızda, her zaman kalitenin ne olduğunu, hizmetin nasıl olduğunu, kişilerin nasıl olduğunu, daha sonra ne yapmaları gerektiğini merak ederler. Ancak onlarla çok yakın bir düzende, her şey mükemmel.

—— Bay Dave

Cam endüstrisinde 20 yıldan fazla bir süredir, size söyleyebileceğim tek şey, makinelerin konuşmadığıdır, ancak üreticilere makineleri kullanarak bunları yapan çok şey söyleyebilirsiniz. Lijiang Automatic Co hakkında söyleyebileceğim rahatsız edici bir şey yok.

—— Bay SANDEEP

Beni Lijiang'ın sadık bir müşterisi yapan, profesyonelleşmeleri, etkinlikleri, dakiklikleri ve servis sonrası hızlı tepkileridir.

—— MR BULBUL

Kalite, fiyat ve hizmetin mükemmel bir kombinasyonu. Kim böyle bir şirketle çalışmak istemez?

—— MS JENY

Ben sohbet şimdi

3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu

3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu
3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu

Büyük resim :  3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: LIJIANG
Sertifika: CE
Model numarası: LJFJ2540
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: USD7500/SET
Ambalaj bilgileri: tahta kutu
Teslim süresi: 15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 10sets / ay

3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu

Açıklama
ad: Sızdırmazlık Robotu Boyut (L * W * H): Boyut (L * W * H)
Cam Kalınlığı: 12 - 60mm Tutkal Genişliği: 3-30 mm
Vurgulamak:

cam yapıştırma makinesi

,

silikon ekstruder makinesi

Otomatik Isıcam İşleme Sızdırmazlık Robotu Makinesi

• Japonya Yaskawa servo sistem kontrolü, otomatik ve verimli yapıştırma makinesi
• 4 bölüm, cam depolayabilir
• zaman uyumlu kemer benimsenmesi, istikrarlı iletim ve doğru pozisyon
• Cam köşeyi otomatik olarak onarmak için sıyırıcı ve rulo kullanın
• Cam ebadının otomatik ölçümü, tutkal derinliği (30mm)
• Her otomatik işlev manuel olarak çalıştırılır
• Çift cam kaplanabilir
• İsteğe bağlı kenarlı şekilli cam, kademeli cam, üç katmanlı cam (isteğe bağlı)
• Bir hidrofor pompası iki set sızdırmazlık maddesini kontrol eder (isteğe bağlı)
• Silikon, polisülfit ve silikon yapısal dolgu macunu kullanabilir
• Tutkal kafası makinenin önündedir, basamak camını kaplamak kolaydır
• Isıcam işleme hattına bağlanabilir • Barkod tarama fonksiyonlu (opsiyonel)

 

Ana özellik

 

 

Dikey yalıtım cam sızdırmazlık robotu, insan-makine arayüzü, basitleştirilmiş düşünme tasarım arayüzü, daha sezgisel çalışma, yüksek otomasyon derecesi, yüksek verimlilik, cam derin işleme işletmeleri için uygundur.
The vertical insulating glass sealing robot adopts 8 servo motors, adopts the world-famous brand (Anchuan, Japan), and has stable performance; Dikey yalıtım camı sızdırmazlık robotu 8 servo motoru benimser, dünyaca ünlü markayı (Anchuan, Japonya) benimser ve istikrarlı performansa sahiptir; the use of synchronous belts ensures smooth conveyance and accurate positioning; senkron kayışların kullanımı düzgün taşıma ve doğru konumlandırma sağlar; the vertical insulating glass sealing robot can choose the smallest and largest size vertical insulating glass The sealing robot can automatically measure the glass size, glue depth and glue speed through linear adjustment. Dikey yalıtım camı sızdırmazlık robotu, en küçük ve en büyük boyutlu dikey yalıtım camını seçebilir Sızdırmazlık robotu, doğrusal ayarlama yoluyla cam boyutunu, tutkal derinliğini ve tutkal hızını otomatik olarak ölçebilir. The electric and compressed air on-off valves in the vertical insulating glass sealing robot ensure electrical automatic switching, stable performance and uniform coating. Dikey yalıtım camı sızdırmazlık robotundaki elektrikli ve basınçlı hava açma-kapama vanaları elektrikli otomatik anahtarlama, istikrarlı performans ve düzgün kaplama sağlar.

 

 

Şartname

 

2500 * 4000mm
2000 * 2500mm
400 * 300mm
400 * 300mm
12-50mm
12-50mm
5-40m / dakika
5-40m / dakika
≥0.6MPa
≥0.6MPa
32MPa
32MPa
380V 15kw
380V 15kw
11000 * 2000 * 3500mm
11000 * 2000 * 3500mm
 

 

 

3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 03-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 1

3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 23-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 3

 

Çift tutkal sistemi

 

 

 

 

 3-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 43-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 53-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 63-30mm Cam İşleme Sızdırmazlık Robotu 7

 

 

 

 

Kation-Tech specializes in R&D,Founded in 2009, production and sales of Insulating glass machinery and related auxiliary equipment for the glass deep processing industry and the door and window construction industry. Kation-Tech Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, 2009 yılında kurulan, cam derin işleme sanayi ve kapı ve pencere inşaat sanayi için yalıtım cam makineleri ve ilgili yardımcı ekipman üretimi ve satışı. Has the professional processing basis of insulating glass machinery, aluminum-plastic windows & doors machinery and the related auxiliary materials, etc. In this way, we provide the most comprehensive glass processing solution and windows & doors solution for domestic and foreign customers well. Yalıtım cam makineleri profesyonel işleme temeli vardır, alüminyum-plastik pencere ve kapılar makineleri ve ilgili yardımcı malzemeler, vb. Bu şekilde, biz en kapsamlı cam işleme çözümü sağlamak ve yerli ve yabancı müşteriler için pencere ve kapılar çözüm. Until 2019, we exported glass machines and materials to America, South America, Europe, the Middle East, India and so on, nearly 30 countries and regions.We have established a perfect international business relationship with 10 powerful agents and made an endeavor together to build a famous international brand to the world. 2019'a kadar, Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve benzeri, yaklaşık 30 ülke ve bölgeye cam makineleri ve malzemeleri ihraç ettik. 10 güçlü ajan ile mükemmel bir uluslararası iş ilişkisi kurduk ve birlikte bir çaba gösterdik dünyaya ünlü bir uluslararası marka kurmak.

 

 

 

Jinan Lijiang Otomasyon Ekipmanları Ltd
LIJIANG GLASS is located in the beautiful spring city of Jinan. LIJIANG CAM Jinan güzel bahar kenti yer alır. A company that integrates research, development, sales, and service of glass processing equipment. Cam işleme ekipmanlarının araştırma, geliştirme, satış ve servisini entegre eden bir şirket. Easy access to Beijing / Shanghai high-speed train. Pekin / Şangay hızlı tren kolay erişim.
The company is committed to building high-end insulated glass machinery equipment, learning from well-known experts, establishing R & D centers, collaborating with domestic and foreign well-known companies, and importing advanced technology. Şirket, üst düzey yalıtımlı cam makine ekipmanı inşa etmeye, tanınmış uzmanlardan öğrenmeye, Ar-Ge merkezleri kurmaya, yerli ve yabancı tanınmış şirketlerle işbirliği yapmaya ve ileri teknoloji ithal etmeye kararlıdır. Currently, our friendly partners include North Glass, Xin Fuxing, Yaohua, Dalian Huaying, Beijing Guanhua, Shanghai Hao Jing, Sichuan Li Hehua and other well-known companies. Şu anda, dost ortaklarımız Kuzey Cam, Xin Fuxing, Yaohua, Dalian Huaying, Pekin Guanhua, Şangay Hao Jing, Sichuan Li Hehua ve diğer tanınmış şirketleri içerir. Since the establishment of the company, our products have been exported to Europe, America, South America, Middle East, Southeast Asia, India, about 30 countries and regions. Şirketin kuruluşundan bu yana, ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Hindistan, yaklaşık 30 ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir. At the same time, we cooperated with famous domestic research institutes such as North China Industrial Group, Shandong University, etc. to constantly improve the level of technical research. Aynı zamanda, sürekli teknik araştırma düzeyini artırmak için Kuzey Çin Sanayi Grubu, Shandong Üniversitesi, vb gibi ünlü yerli araştırma enstitüleri ile işbirliği yaptı. So far, we have been independently producing the vertical automatic IG production line with filling gas, vertical IG sealing robot, automatic spacer bending machine, automatic desiccant filling machine, and new fully automatic butyl extruder. Şimdiye kadar, bağımsız olarak dolum gazı, dikey IG sızdırmazlık robotu, otomatik ara parça bükme makinesi, otomatik kurutucu dolum makinesi ve yeni tam otomatik bütil ekstruder ile dikey otomatik IG üretim hattını bağımsız olarak üretmekteyiz. It was Its technology and quality reached the highest top level in China Teknolojisi ve kalitesi Çin'deki en yüksek seviyeye ulaştı
The company is committed to building high-end insulated glass machinery equipment, learning from well-known experts, establishing R & D centers, collaborating with domestic and foreign well-known companies, and importing advanced technology. Şirket, üst düzey yalıtımlı cam makine ekipmanı inşa etmeye, tanınmış uzmanlardan öğrenmeye, Ar-Ge merkezleri kurmaya, yerli ve yabancı tanınmış şirketlerle işbirliği yapmaya ve ileri teknoloji ithal etmeye kararlıdır. Currently, our friendly partners include North Glass, Xin Fuxing, Yaohua, Dalian Huaying, Beijing Guanhua, Shanghai Hao Jing, Sichuan Li Hehua and other well-known companies. Şu anda, dost ortaklarımız Kuzey Cam, Xin Fuxing, Yaohua, Dalian Huaying, Pekin Guanhua, Şangay Hao Jing, Sichuan Li Hehua ve diğer tanınmış şirketleri içerir. Since the establishment of the company, our products have been exported to Europe, America, South America, Middle East, Southeast Asia, India, about 30 countries and regions. Şirketin kuruluşundan bu yana, ürünlerimiz Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Hindistan, yaklaşık 30 ülke ve bölgelere ihraç edilmiştir. At the same time, we cooperated with famous domestic research institutes such as North China Industrial Group, Shandong University, etc. to constantly improve the level of technical research. Aynı zamanda, sürekli teknik araştırma düzeyini artırmak için Kuzey Çin Sanayi Grubu, Shandong Üniversitesi, vb gibi ünlü yerli araştırma enstitüleri ile işbirliği yaptı. So far, we have been independently producing the vertical automatic IG production line with filling gas, vertical IG sealing robot, automatic spacer bending machine, automatic desiccant filling machine, and new fully automatic butyl extruder. Şimdiye kadar, bağımsız olarak dolum gazı, dikey IG sızdırmazlık robotu, otomatik ara parça bükme makinesi, otomatik kurutucu dolum makinesi ve yeni tam otomatik bütil ekstruder ile dikey otomatik IG üretim hattını bağımsız olarak üretmekteyiz. It was Its technology and quality reached the highest top level in China Teknolojisi ve kalitesi Çin'deki en yüksek seviyeye ulaştı

 

 

 

 

S: Kation'ın satış sonrası hizmeti sistemi nedir?
A: Kation hizmet için kendi özel sistemi vardır, biz bir "bilgi ağacı" yapmak için müşteri her zamanki sorunu bulmak için rehberlik
ve müşteriler buluştuğunda cevap.
Q: satış sonrası hizmet detayları nedir?
A: Adım 1: kurulumdan önce Uyarı
Adım 2: Kurulumdan önce onaylayın
Adım3: Yerinde kurulum

4. Adım: Yerinde hata ayıklama
Adım 5: Yerinde eğitim
Adım 6: Müşteri işareti
Step7: On-line hizmet
Adım 8: Teknik servis
Daha fazla detay lütfen www.lijiang-glass.com

 

 

İletişim bilgileri
Jinan Lijiang Automation Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Danny

Tel: +8613165106282

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)